0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діаметр свердління (макс.): | 250 мм |
| Можливість працювати під нахилом: | Так |
| Нахил свердління: | 45° |
| Країна виробник: | Німеччина |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Станина для свердлильної установки Dr. Schulze Drill 20 має вбудовану вакуумної плитою, з її допомогою можна закріпити стійку на робочій поверхні. Надійно фіксується дриль, завдяки якій, при наявності спеціальних коронок, здійснюється свердління, максимальний діаметр якого становить 250 мм, а так само можна працювати під кутом в 45 градусів. Невелика вага в 15 кг і транспортні колеса дають можливість легко перемішати інструмент.
Технічні характеристики:
| Виробник | Dr. Schulze |
| Діаметр свердління | 250 мм |
| Максимальні кут нахилу | 45 ̊ |
| Габарити (ДхШхВ) | 550 х 330 х 1020 мм |
| вага | 15 кг |
| Родина бренду | Німеччина |
Комплект поставки Dr. Schulze Drill 20:
- Станина для свердлильної установки;
- Упаковка.
Характеристики
Характеристики станини для свердлильних установок
| Діаметр свердління (макс.) | 250 мм |
| Можливість працювати під нахилом | Так |
| Нахил свердління | 45° |
Загальні характеристики
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Станина для свердлильної установки |
| Габарити (ДхШхВ) | 550 х 330 х 1020 мм |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 15 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Станина для свердлильної установки Dr. Schulze Drill 20
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар


