0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діаметр свердління (макс.): | 150 мм |
| Хід каретки (робочий): | 550 мм |
| Можливість працювати під нахилом: | Так |
| Нахил свердління: | 45° |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Легка і проста у використанні станина для свердлильної установки Dr. Schulze Drill 14 призначена для фіксування дрилі. Максимальний діаметр свердління становить 150 мм. Діаметр кріплення для бормотора - 60 мм. Якісний результат забезпечить наявність покажчика центру свердління. Колона може працювати під кутом 45 градусів, це значно розширює функціональність дрилі. До поверхні станина кріпиться за допомогою настановних болтів. Вага інструменту - 8.5 кг.
Технічні характеристики:
| Виробник | Dr. Schulze |
| Діаметр свердління | 150 мм |
| Максимальні кут нахилу | 45 ̊ |
| Габарити (ДхШхВ) | 450 х 230 х 900 мм |
| вага | 8.5 кг |
| Родина бренду | Німеччина |
Комплект поставки Dr. Schulze Drill 14:
- Станина для свердлильної установки;
- Упаковка.
Характеристики
Характеристики станини для свердлильних установок
| Діаметр свердління (макс.) | 150 мм |
| Хід каретки (робочий) | 550 мм |
| Можливість працювати під нахилом | Так |
| Нахил свердління | 45° |
Загальні характеристики
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Станина для свердлильної установки |
| Габарити (ДхШхВ) | 450 х 230 х 900 мм |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 8.5 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Станина для свердлильної установки Dr. Schulze Drill 14
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар


