0 грн.
Зробити замовлення| Діаметр свердління (макс.): | 400 мм |
| Тип механізму каретки: | Ролик |
| Хід каретки (робочий): | 610 мм |
| Можливість працювати під нахилом: | Так |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Станина для свердлильної установки Dr. Schulze D-400 X значно збільшує функціональність звичайної дрилі, завдяки тому, що можна свердлити отвори великих діаметром, за допомогою спеціальних коронок. Максимальний діаметр становить 330 мм, а за допомогою проставочное пластини - 400 мм. Наявність підстави для анкерного кріплення кріпитися до робочої поверхні установочними болтами. Укомплектований допоміжним упором для буріння, лазерним індикатором центру сверлімого отвори, ці характеристики забезпечують якісний результат свердління. Колона може нахилятися під кутом 45 градусів. Для зручності в транспортуванні присутні колеса, а так же дві зручні рукоятки. Вага апарата становить 19.4 кг.
Технічні характеристики:
| Виробник | Dr. Schulze |
| Діаметр свердління | 400 мм |
| Максимальні кут нахилу | 45 ̊ |
| хід каретки | 610 мм |
| Габарити (ДхШхВ) | 570 х 360 х 1040 мм |
| вага | 19.4 кг |
| Родина бренду | Німеччина |
Комплект поставки Dr. Schulze D-400 X:
- Станина для свердлильної установки;
- Упаковка.
| Діаметр свердління (макс.) | 400 мм |
| Тип механізму каретки | Ролик |
| Хід каретки (робочий) | 610 мм |
| Можливість працювати під нахилом | Так |
| Нахил свердління | 45° |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Станина для свердлильної установки |
| Габарити (ДхШхВ) | 570 х 360 х 1040 мм |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 19.4 кг |


