0 грн.
Зробити замовлення| Діаметр свердління (макс.): | 700 мм |
| Тип механізму каретки: | Ролик |
| Можливість працювати під нахилом: | Так |
| Нахил свердління: | 60° |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Станина для свердлильної установки Dr. Schulze B-60 - відмінний помічник для фіксації дрилі, допомагає виконати свою роботу з великою точністю. Ця модель може використовуватися з буровими коронками великої довжини. Подача відбувається за допомогою замінної зубчастої рейки. Стійка оснащена каретками з роликовими напрямними, які виготовлені з нержавіючої сталі. Максимальний діаметр свердління становить 700 мм. Станина кріпиться до поверхні за допомогою спеціальних настановних болтів. Колона, при роботі, може нахиляться під кутом в 60 градусів. Вага інструменту становить 37 кг. Легко переміщається за допомогою транспортувальних коліс.
Технічні характеристики:
| Виробник | Dr. Schulze |
| Діаметр свердління | 700 мм |
| Максимальні кут нахилу | 60 ̊ |
| Габарити (ДхШхВ) | 410 х 300 х 1540 мм |
| вага | 37 кг |
| Родина бренду | Німеччина |
Комплект поставки Dr. Schulze B-60:
- Станина для свердлильної установки;
- Упаковка.
| Діаметр свердління (макс.) | 700 мм |
| Тип механізму каретки | Ролик |
| Можливість працювати під нахилом | Так |
| Нахил свердління | 60° |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Станина для свердлильної установки |
| Габарити (ДхШхВ) | 410 х 300 х 1540 мм |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 37 кг |


