0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діаметр свердління (макс.): | 500 мм |
| Тип механізму каретки: | Ролик |
| Можливість працювати під нахилом: | Так |
| Нахил свердління: | 60° |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Станина для свердлильної установки Dr. Schulze B-40 - дуже надійний керносверлільний інструмент, який оснащений кареткою з роликовими напрямними і колоною з якісної нержавіючої сталі. За допомогою настановних болтів на підставі, надійно закріплюється на поверхні. Максимальний діаметр свердління становить 500 мм. При роботі можна нахиляти колону на 60 градусів, тим самим значно розширює можливості інструменту. Завдяки невеликій вазі легко транспортується.
Технічні характеристики:
| Виробник | Dr. Schulze |
| Діаметр свердління | 500 мм |
| Максимальні кут нахилу | 60 ̊ |
| Габарити (ДхШхВ) | 360 х 250 х 1140 мм |
| вага | 26 кг |
| Родина бренду | Німеччина |
Комплект поставки Dr. Schulze B-40:
- Станина для свердлильної установки;
- Упаковка.
Характеристики
Характеристики станини для свердлильних установок
| Діаметр свердління (макс.) | 500 мм |
| Тип механізму каретки | Ролик |
| Можливість працювати під нахилом | Так |
| Нахил свердління | 60° |
Загальні характеристики
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Станина для свердлильної установки |
| Габарити (ДхШхВ) | 360 х 250 х 1140 мм |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 26 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Станина для свердлильної установки Dr. Schulze B-40
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар


