0 грн.
Зробити замовлення| Тип двигуна: | Електричний |
| Потужність: | 16000 Вт; 22000 Вт |
| Напруга електричного двигуна: | 380 В |
| Глибина різання: | 510 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Стенорезной установка Dr. Schulze SW800E нового покоління має масу відмінних характеристик. Двигун потужністю від 16000 до 22000 Вт, визначається в залежності від вибору частотного редуктора (HFB180 або HFB220). Є можливість регулювати швидкість подачі і заглиблення, а так само присутній спеціальний індикатор рівня навантаження, який оснащений системою попереджає про перевантаження інструменту. Оснащений зовнішнім охолодженням, корпус виконаний з надійного нержавіючої сталі, яка захищає його від можливих механічних пошкоджень. Максимальна глибина різу становить 510 мм. Блок бездротового керування, при розрядці, може підзаряджатися від звичайного автомобільного прикурювача. Вага ріжучої частини і мотора за все становить 47.7 кг.
Технічні характеристики:
| Виробник | Dr. Schulze |
| вид двигуна | електричний |
| Частотний редуктор | HFB180 / HFB220 |
| напруга | 380 В |
| потужність | 16000/22000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 1200 мм |
| глибина різання | 510 мм |
| розмір отвору | 60 мм |
| система подачі | електропривод |
| вага | 47.7 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
Комплект поставки Dr. Schulze SW800E:
- Стенорезной установка;
- кожух;
- Інструкція;
- Гарантійний талон.
| Тип двигуна | Електричний |
| Потужність | 16000 Вт; 22000 Вт |
| Напруга електричного двигуна | 380 В |
| Глибина різання | 510 мм |
| Діаметр ріжучого диску (макс.) | 1200 мм |
| Посадка диску | 60 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантія | 24 міс |
| Тип | Стінорізна машина |
| Комплектація | Кожух |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 47.7 кг |



