0 грн.
Зробити замовлення| Тип двигуна: | Гідравлічний |
| Потужність: | 22000 Вт |
| Тиск масла (максимальний): | 240 бар |
| Витрата масла (максимальна): | 55 л/хв |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Стенорезной установка Dr. Schulze SW 800 - нова розробка компанії Dr. Schulze, забезпечує автоматичну подачу і заглиблення під час роботи, завдяки якій йде контроль і регулювання швидкості подачі. Оснащений гідравлічним приводом, максимальна потужність якого становить 22000 Вт, а так само поворотним важелем, для зручності в управлінні. Є можливість встановлювати ріжучий диск діаметром від 800 до 1000 мм, це залежить від того яким гідравлічним мотором буде оснащена установка. Центральна подача води йде через фланець, тим самим забезпечує роботу апарату на повній потужності. Конструкція виготовлена з якісного алюмінію. Проста і легка в обслуговуванні, прослужить вам багато років. Вага - 160 кг.
Технічні характеристики:
| Виробник | Dr. Schulze |
| вид двигуна | гідравлічний |
| потужність | 22000 Вт |
| Потік гідравлічного масла | 55 л / хв |
| тиск | 240 бар |
| ріжучий диск | 1000 мм |
| глибина різання | 710 мм |
| отвори «бюндиг» (різання запідлицю) | 6 х М8, Глибина 110 мм |
| система подачі | Гідропривід |
| вага | 160 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
Рекомендована комлектація Dr. Schulze SW 800:
- Стенорезной установка;
- Двигун - HD19
- Гідроагрегат А23-М або А23-RC;
- Пакет шлангів (6 гідравлічних шлангів);
- Водяний шланг 10м;
- Рейка 2,0 м;
- Рейка 1,0 м;
- Рейкові блоки;
- Рейкові стопори;
- Захисний кожух GT 800, закритий, роз'ємний;
- Інструкція;
- Гарантійний талон.
| Тип двигуна | Гідравлічний |
| Потужність | 22000 Вт |
| Тиск масла (максимальний) | 240 бар |
| Витрата масла (максимальна) | 55 л/хв |
| Глибина різання | 710 мм |
| Діаметр ріжучого диску (макс.) | 1000 мм |
| Посадка диску | 60 мм |
| Подача води | Централізовано через фланці |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантія | 24 міс |
| Тип | Стінорізна машина |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 160 кг |



