0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Distar
- Код товару: 99165-41
- Артикул: 10216025065
- Наявність: Є в наявності
| Робочий матеріал: | Кераміка; Керамограніт |
| Тип різання: | Сухий |
| Виконання алмазної частини: | Турбо |
| Особливості: | Робота під 45 градусів |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Алмазний диск Distar Galaxy 1A1R 125x30 - для різання під 45 градусів
Круг алмазний відрізний Distar Galaxy 1A1R 125x30 з висотою алмазного шару 30 мм розроблений спеціально для сухої заусовки керамограніту та кераміки під кутом 45 градусів на УШМ. Диск поєднує дві різні геометрії алмазовмісного шару на кожній стороні, забезпечуючи одночасно високу швидкість різання та ідеальну якість кромки.
Двостороння технологія алмазного шару
Турбована активна сторона з великими алмазами ефективно відводить тепло і забезпечує швидкий прохід через матеріал товщиною до 20 мм. Протилежна гладка сторона з дрібним алмазом та м'якою зв'язкою делікатно формує та підшліфовує кромку в процесі різання. Результат - гостра, чиста фаска, що не потребує додаткового шліфування у більшості випадків.
Максимальна швидкість та чистота кромки
Завдяки унікальній конструкції диск дозволяє виконувати різ під 45 градусів на високій швидкості, зберігаючи кромку гострою як лезо. Одна операція замінює різання та фінішну обробку, скорочуючи час роботи та підвищуючи точність.
Технічні характеристики
- Діаметр: 125 мм
- Посадковий отвір: 22,23 мм
- Товщина диска: 1,6 мм
- Висота алмазного шару: 30 мм
- Максимальна товщина матеріалу: до 20 мм
- Тип різання: сухий
- Конструкція: турбо
Область застосування
Диск призначений для професійної роботи на кутовій шліфувальній машині (УШМ) 125 мм. Ідеально підходить для ручного різання та використання зі слайдерами. Працює виключно в сухому режимі.
Працюють у парі
Переваги у використанні
Galaxy 125 усуває необхідність у додатковому шліфуванні після різання під кутом, скорочуючи кількість операцій та знос інструменту. Диск поєднує агресивність турбованої поверхні з делікатністю фінішної сторони, забезпечуючи подвійну ефективність в одній оснастці.
Distar Galaxy 125x30x22,23 - рішення для тих, хто цінує точність, швидкість та якість кромки при сухому різанні керамограніту під кутом.
| Робочий матеріал | Кераміка; Керамограніт |
| Тип різання | Сухий |
| Виконання алмазної частини | Турбо |
| Особливості | Робота під 45 градусів |
| Підходить для | КШМ |