0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Інверторні випрямлячі

Інверторні випрямлячі

  Для перетворення змінного струму в постійний, при проведенні зварювальних робіт, застосовуються інверторні зварювальні випрямлячі.  Також його енергію використовують щоб отримати зварювальну дугу.
  Призначення - робота з конструкціями з металу і стали. Змінний струм в постійний перетвориться без зміни його величини і напрямки, виконується апаратом, використовуючи напівпровідникові елементи.

Конструкційні особливості

  Інверторний зварювальний випрямляч - механізм досить складний, що має основні механізми. Його конструкція складається з різних вузлів:

Силовий трансформатор

Його пристрій, принцип дії схожі з трансформатором змінного струму.

Блок випрямний

  Він встановлюється на приладах напівпровідникового типу. Перетворення струму з змінного в постійний виконується за допомогою вентилів (напівпровідникових елементів), до яких відносяться:

  • некерованих;
  • тиристорів або керованих.

Пристрій для пуску

  Оснащено опцією, що дозволяє відключатися від електромережі, при пошкодженні приладу.

Блок захисний

  Запобігає перегріванню пристрою, його поломку при допущенні помилок зварювальником, усуває струмові перевантаження.

Система охолодження

  Оснащена вентилятором і радіаторами охолодження вентилів. При запуску вентилятора при включенні инверторного апарату в корпусі випрямляча створюється оптимальна температура.
  Крім цього, інверторний зварювальний трансформатор має панель управління, вимірювальні прилади, що мають регулюючі механізми.

Застосування

За допомогою інверторних джерел живлення виконуються різні за технологічними параметрами види сварок. Пристрої використовуються при:

  • ММА (ручного дугового зварювання з електродом з покриттям);
  • MIG (зварюванні плавленням в середовищі захисних газів);
  • TIG (зварювання аргоно-дугового за допомогою неплавких електродів).

  Застосування инверторного зварювального випрямляча дозволяє виконувати зварювання чавуну, металів (чорних і кольорових), різних видів сталі (нержавіючої, жароміцної та жаростійкої високолегованої), титанових, алюмінієвих сплавів.
  З зварювальним інверторним випрямлячем сумісні електроди будь-якого типу, що дозволяє використовувати спеціальні і універсальні зварювальні електроди, а також постійного струму.

Плюси

  Поширення зварювального інвертора з регулюванням напруги завоював завдяки тому, що даний вид зварювання (на постійному струмі), має цілу низку істотних переваг, якщо порівнювати процес, який виконується аналогічним обладнанням зі змінним струмом. До них відносяться:

  • Стабільне горіння зварювальної дуги (цей показник поліпшується завдяки тому, що відсутні нульові миттєві значення зварювального струму).
  • Збільшення глибини проплавлення металів, що зварюються.
  • Максимально висока міцність зварних швів.
  • Мінімізація розбризкування металу, зниження його втрат.
  • Зниження кількості швів з дефектами.

  Зварювальні роботи з використанням постійного струму і даного приладу виконуються в різних промислових галузях, на будівельних об'єктах, підприємствах, в побуті (в гаражах, на дачі).
  В Україні купити інверторні зварювальні випрямлячі пропонує інтернет-магазин інструментів та обладнання «Промтовари». У нас представлений різноманітний вибір апаратів від кращих виробників, ціна яких при високій якості, доступна.
  Ознайомитися з фото, технічними характеристиками кожної моделі можна на сайті, де розміщено електронний каталог. При необхідності наші менеджери нададуть грамотну консультацію, допоможуть вибрати апарат професійного призначення або для побутового використання.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.