0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Степлери

0
2 093 грн.
0
2 853 грн.
0
885 грн.
Степлери

  Степлери електричні - це спеціальний інструмент, який використовується для скріплення паперових, тканинних, пластмасових листів, меблевої оббивки і навіть листів фанери. Він дозволяє виконувати такі завдання швидко, а головне - дуже акуратно. Але щоб вигідно купити електричний степлер, потрібно розуміти різницю між різними типами і моделями.

Де використовуються будівельні степлери електричні?

Степлери використовуються при ремонтно-будівельних роботах, у виробництві і збірці меблів, на різних виробництвах. Він стане в нагоді як для виконання дрібного побутового ремонту, так і для професійної діяльності фахівців.

Ручний степлер буває:

 • Електричним;
 • Пневматичним.

  Пневматичної степлера для роботи необхідний компресор, який подає стиснене повітря. Такі моделі зазвичай набувають для виробничих цехів, оскільки працювати зі стисненим повітрям клопітно. Електростеплера зустрічаються частіше, вони працюють від звичайної розетки. У нього досить проста і надійна конструкція, а потужність і продуктивність дуже висока.

Електричний степлер: конструкція і механізм дії

Електростеплера складається з таких конструктивних елементів:

 • Гачка спуску;
 • Блоку, який регулює силу удару;
 • Шнура для підключення в розетку (електромережу);
 • Регулятора включення;
 • Магазину (обойми);
 • Блоку, який штовхає скобу.

  Механізм дії такого електроінструменту досить простий. З магазину (обойми) на штовхач подається скоба. Після натискання на гачок спуску вона з скоб виривається з склеєної обойми і вбивається в поверхню, тим самим скріплюючи матеріали.

  В якості витратного матеріалу в електричному степлера можуть використовуватися скоби, які бувають прямокутними і напівкруглими, або цвяхи. Підбирають кріплення під задачу. Меблеві роботи передбачають використання прямокутних скоб. Якщо потрібно монтувати кабелю, комунікації, зручніше скористатися електричним степлером з напівкруглими скобами. Електростеплера зі штифтами і цвяхами призначені для покрівельних робіт, ними зручно прибивати вагонку.
  Є моделі, які можуть заряджатися різними типами кріпильних елементів, вони вважаються комбінованими або універсальними.

Як вибрати електричний степлер?

При виборі електричного будівельного степлера варто звертати увагу на такі робочі параметри інструменту:

 • Продуктивність. Цей параметр показує, скільки ударів в хвилину може робити прилад. Для хорошого електростеплера нормальна продуктивність - це 20-30 ударів в хвилину;
 • Контактність з поверхнею. Контактні моделі потрібно впритул притиснути до оброблюваної поверхні - це знижує ризик травмуватися, але і швидкість роботи падає. Безконтактні електростеплера спрацьовує на відстані;
 • Тип магазину - касета, барабан. Найчастіше зустрічаються касетні магазини, вони легше і не обтяжують інструмент;
 • Наявність додаткового функціоналу (можливість регулювати силу удару, опція подвійного удару для дозабіванія кріплення, загин скоби).
 • Ціна електричного степлера - важливий фактор для вибору, але вона не повинна грати визначальне значення для вашого рішення.

Де купити будівельний електричний степлер в Україні?

  Купити електро степлер на вигідних умовах ви можете в інтернет-гіпермаркеті електроінструменту «Промтовари». У каталозі представлені кращі моделі від лідерів ринку. Наші ціни приємно вас здивують - ми працюємо з постачальниками безпосередньо, тому можемо запропонувати більш низьку вартість. Ви можете купити електро степлер в Києві чи Харкові, невеликий районному центрі або селищі. Не важливо, де ви живете - ми організуємо швидку доставку по всій Україні.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.