0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Нагнітачі мастила, шприци та вакуумні насоси

Нагнітачі мастила, шприци та вакуумні насоси

Шприц для закачування масла - це один з пристроїв, який використовується для регулярної заміни мастила в автомобілі. З цією ж метою використовується помпа для палива, шприц для змащення важільний, насос підкачування палива. Як вибрати це обладнання і для чого воно потрібне – розповідаємо.

Для чого потрібно шприц для заливки олії купити?

Шприц нагнітання масла – це пристосування, яке забезпечує безперервну подачу мастила та знижує рівень тертя деталей та вузлів під час експлуатації автомобілів. Оскільки заміна олії – це регулярна дія, яку необхідно виконувати кожні 8-15 тисяч кілометрів пробігу, купити шприц для змащення необхідно обов'язково. Вони в свою чергу діляться на пневматичні, пістолетні типи, натискні, плунжерні, маслозаливні і маслоперекачивающие. Оскільки заміна олії – досить проста процедура, багато автовласників часто виконують її самостійно. Тому спеціальний шприц варто придбати не лише для професійного автосервісу, але й для особистого користування.
Купити бензинову помпу потрібно з іншою метою - вона використовується для заповнення магістралей паливної системи бензином або дизелем після тривалого простою транспортного засобу. Помпа для перекачування палива буває за принципом роботи поршневої, мембранної чи сильфонної. Залежно від типу приводу, бензинова помпа буває ручною або комбінованою, в якій використовується ручний і електромотор.
Оскільки такі насоси часто експлуатуються в екстремальних умовах (за низьких температур, в контакті з агресивними хімічними речовинами), вони повинні бути стійкими до впливу хімічних, фізичних та механічних факторів зовнішнього середовища.

Який нагнітач густого мастила купити? Рекомендації щодо вибору

Перш ніж купити шприц для олії, детально ознайомтеся з технічними характеристиками та зробіть вибір на основі таких критеріїв:

  • функціональне призначення - призначений він для заміни масла, закачування палива в рухову систему або заливку холодоагенту;
  • робочі параметри інструменту підбираються в залежності від його функцій;
  • рівень автоматизації – проводяться операції вручну чи з допомогою зусиль привода;
  • виробник.

Якщо у вас є складнощі з вибором, зв'яжіться з нашими менеджерами – вони детально проконсультують вас з усіх питань.

Нагнітач мастила: ціна та фактори, які її визначають

Помпа підкачування палива, установки для закачування технічних рідин або шприц нагнітання масла в Україні представлені у всіх цінових сегментах – бюджетному, середньому чи преміальному. Все залежить від функціональних можливостей конкретного інструменту. Наприклад, якщо ми говоримо про шприц для змащення, ціна залежатиме від обсягу, типу (пневматичний, натискний, плунжерний), виробника та якості.

Бажаєте купити насос для перекачування палива на найкращих умовах?

Купити насос для палива вигідно допоможе інтернет-магазин "Промтовари". Ми гарантуємо найбільший вибір продукції, високу якість, низькі ціни та швидку, як блискавка, доставку до будь-якої точки України.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.